28.4.08

BPM PORTÁL NEWSLETTER

Přátelé, trochu trpělivosti při otevírání stránek "BPM portálu" se vyplatí. Stránky "BPM portálu" se trochu pomaleji natahují, takže u někoho mohl vzniknout dojem, že nefungují. Všechno je OK, stránky jsou plně funkční a jejich obsah je pozoruhodný! Rád bych také reagoval na několik dotazů týkajících se adresy "BPM portálu". Takže adresa portálu NENÍ www.bpmportal.cz ani www.bpm-portal.cz, ale www.procesy.cz. Pokud budete váhat, neváhejte a využijte "klikací" LOGO v levém sloupci tohoto weblogu.
A nyní jedno doporučení:
Redakce BPM portálu vydává vlastní Newletter. Jednotlivé "výtisky" Newsletteru jsou vydávány měsíčně - vždy poslední čtvrtek v měsíci. Adresa, na které si můžete přečíst aktuální newsletter, je:
http://www.procesy.cz/bpm-newsletter/.
A na závěr této zprávy:
BPM portál poskytuje znalostní servis pro BPM v České a Slovenské republice manažerům, konzultantům, specialistům IT a profesionálům, zodpovědným za systémy řízení ve velkých společnostech, malých firmách i nekomerčních organizacích, širší odborné veřejnosti a studentům. Je platformou pro odborné publikování akademických a vědeckých pracovníků a nabízí prostor pro prezentaci praktických přístupů specializovaných dodavatelů. Jak vyplývá z textu na portálu, redakce portálu uvítá nejen zájemce-čtenáře, ale i zájemce-autory.